Nejvýhodnější obchod se stínící technikou na trhu. Žaluzie na míru, které si namontujete sami. Telefonická asistence zdarma, možnost dovozu a montáže našimi profesionály.

Zákaznická zóna

Vítejte v Zákaznické zóně našeho e-shopu. V této sekci můžete snadno vyřídit vše potřebné spojené s Vaší objednávkou, a to od sledování trasy zásilky se zbožím k Vám až k případným nepříjemnostem, jako je vrácení zboží či reklamace. Jsme specialisté s roky praxe a dokážeme Vám naslouchat i poradit. Pokud máte jakýkoliv požadavek či problém, dejte nám vědět na e-mail, telefon, případně Vám můžeme zavolat zpět v době, kterou si zvolíte.

 

Pokud jste se u nás zaregistrovali, najdete po přihlášení do e-shopu ve Vašem profilu Vaše další zákaznické informace, jako jsou například fakturační a doručovací údaje, nákupní seznamy, objednávky, oblíbené položky, stavy věrnostních bodových kont atd.

Co u nás standardně funguje

Garance vrácení zboží. V našem internetovém obchodě se Vám vždy budeme snažit vyjít vstříc. Vrátit nepoškozené zboží u nás lze ve 14ti denní lhůtě. Nelze však vrátit zboží, které je pro Vás upravováno nebo vyráběno na míru. Uvítáme i férovost z Vaší strany a budeme rádi, pokud zboží vrátíte v originálním obalu.

 

Garance rychlé reklamace. Stát se to může a tato situace je vždy nepříjemná. Výrobní vada může potkat jakýkoliv výrobek i značku. Snažíme se minimalizovat dobu reklamace, a pokud je to z povahy výrobku možné, zapůjčíme po dobu reklamace náhradu.

 

Garance odborného poradenství. Jsme firma s pracovníky s dlouholetou (25 let) praxí, a teprve na druhém místě prodejci. Jsme schopni poradit Vám nejen s výběrem námi nabízeného sortimentu, ale i s jeho správnou montáží. Při objednání zboží na míru jste vždy telefonicky kontaktováni naším pracovníkem a Vaše objednávka je s Vámi zrekapitulována, zda máte vše správně objednáno. Toto se nám velice dobře osvědčilo, neboť v některých případech byly eliminovány chyby při objednání a zákazník dostane zboží, které je vyráběno na míru zpravidla se správnými parametry a může doobědnat případné chybějící doplňky či nářadí. 

 

okGarance nízkých cen. Snažíme se dlouhodobě držet ceny na co nejnižších cenách při zajištění vysoké kvality dodávaného zboží.