Nejvýhodnější obchod se stínící technikou na trhu. Žaluzie na míru, které si namontujete sami. Telefonická asistence zdarma, možnost dovozu a montáže našimi profesionály.

Internetový obchod napojený na účetnictví a dodavatele

Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, venkovní žaluzie ...

 to vše i mnohem více Vám může nabídnout naše firma, která působí na trhu již 30 let.

Stínící techniku jsme původně nabízeli pouze včetně zaměření a montáže. Od roku 2013 však u nás můžete zakoupit vybrané typy stínící techniky i bez těchto služeb, tzn. můžete si je namontovat svépomocí (sami). Návod na zaměření a montáž naleznete u jednotlivých produktů. Netroufnete-li si však sami na realizaci, lze si u vybraného produktu montáž objednat.

Produkty stínící techniky, jako jsou např. markýzy, okenní sítě v pevných rámech… apod., které nenaleznete v nabídce na našich webových stránkách dodáváme pouze formou služeb, tj. včetně zaměření, vlastní dopravy a montáže. Náhled na tyto produkty naleznete na našich původních stránkách :  http://kalous-v.cz/stinici-vratova-technika  nebo na níže umístěných obrázkových odkazech.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále patří mezi nejoblíbenější způsob protisluneční ochrany, regulace světla v místnosti i ochrany soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné, staly se nedílnou součástí interiéru a díky jejich barevné škále je lze harmonicky sladit v místnosti s bytovými doplňky a dotvořit tak příjemnou atmosféru. Výhodou tohoto typu zastínění je kromě snadné a rychlé montáže a minimální údržby především cenová dostupnost.

Horizontální žaluzie ISOLINE PRIM

Nabízíme novou generací isoline žaluzií. Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií isoline a isoline loco. Spojuje v sobě všechny technické přednosti těchto typů. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Je ovládaná řetizkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu. I nadále zůstává shodný postup zaměření a jednoduchý způsob montáže i obsluhy.
Horizontální žaluzie ISOLINE PRIM
Horizontální žaluzie ISOLINE

Horizontální žaluzie ISOLINE

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken.

Horizontální žaluzie ISOLINE LOCO

Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií
Horizontální žaluzie ISOLINE ECO

Horizontální žaluzie ISOLINE ECO

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie elegantně doplní Váš interiér. Vybírat můžete ze široké nabídky materiálů a barevných odstínů. Díky antistatické úpravě, barevné a tvarové stálosti vyžadují jen minimální nároky na údržbu. Jejich předností je schopnost zaclonění velkých ploch.

Vertikální žaluzie 127 mm

Šíře lamel 127 mm – nejlevnější varianta vertikálního interiérového stínění.

Vertikální žaluzie 89 mm

Provedení lamel 89 mm působí subtilnějším dojmem, vypadá lépe, ale je dražší.

Plastové vertikální žaluzie

Snadno omyvatelné plastové žaluzie pro sterilní, prašné a průmyslové interiéry.
Plastové vertikální žaluzie

Sítě a žaluzie proti hmyzu

Levné pevné sítě proti hmyzu JITY
Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Rámečkové pevné okenní sítě

Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilù, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítì z okna.

Tyto sítě již bohužel nelze objednat přes náš e-shop, protože je NELZE zaslat přepravní službou, která ve většině případů rozměrné a subtilní sítě při přepravě poškodí. Sítě v cenách od 99 Kč si u nás stále můžete objednat - zaměříme, dovezeme, namontujeme.

Levné pevné sítě proti hmyzu JITY

Levné pevné sítě proti hmyzu JITY

Nejlevnější pevné sítě proti hmyzu s úchytem páskem na rám okna.

Okenní rolovací síť proti hmyzu VERSA

Okenní rolovací síť je vhodná pro montáž na jakýkoliv druh okna, nabízí velkou variabilitu v možnostech montáže. Dorazová lišta je aretována záchytnou lištou.

Dveřní rolovací síť proti hmyzu DAROS

Dveřní rolovací síť vhodná pro montáž na rámy i ostění dveří. Dorazová lišta je držena v rozvinuté poloze magnetickou gumou.

Dveřní síťové žaluzie proti hmyzu

Síťové žaluzie proti hmyzu umožní průchod osob a zamezí průlet hmyzákům :)

Luxusní rolovací okenní sítě proti hmyzu FANTOM

Elegantní rolovací sítě FANTOM. Špička na trhu sítí proti hmyzu.

 


Ostatní produkty stínící techniky, které dodáváme formou služeb, tj. včetně zaměření, vlastní dopravy a montáže.


 

                           Pevné okenní sítě proti hmyzu    Plisé sítě proti hmyzu    Dveřní sítě proti hmyzu křídlové    Venkovní rolety

 

                           Venkovní žaluzie    Markýzy    Interiérové roletky    Sekční garážová vrata